Informacje

     Artykuły zamieszczone na tej stronie, zawierają cenne oraz przydatne w praktyce informacje i zalecenia dotyczące produkcji i wykorzystania pasz w gospodarstwie.
Posiadanie pasz wyprodukowanych we własnym gospodarstwie jest podstawą i fundamentem trwałego rozwoju produkcji zwierzęcej oraz jedynym z warunków jej opłacalności.
     Mam nadzieje że wszystkie artykuły zamieszczone na tej stronie, będą przydatnymi wiadomościami dla rolników w codziennej pracy.
W łatwy i przystępny sposób opisane są zasady organizacji oraz intensyfikacji produkcji pasz w gospodarstwie, metody ich konserwacji oraz przygotowania do skarmiania.
Ponadto zamieszczone są także sposoby racjonalnego i normowanego żywienia zwierząt gospodarskich.
Mam nadzieję że treści zamieszczone w artykułach będą zachęcać rolników do pogłębiania swojej wiedzy fachowej , która da swoje rezultaty i przyczyni się do zwiększania produkcji pasz, a tym samym do zwiększenia rozwoju produkcji zwierzęcej.

Oprócz wiadomości w zakresie hodowania i żywienia zwierząt, na stronie mieszalniapasz.pl znajdą Państwo inne ważne informacje na temat zabezpieczeń terenów uprawnych za pomocą ogrodzeń, siatek oraz pastuchów.
Artykuły zawierają także porady w jaki sposób uchronić nasze zwierzęta hodowlane przed drapieżnikami.
Poprzedni rozdział:

Ogrodzenia dla zwierząt hodowlanych
Dodaj komentarz

  • Załóż konto, jeśli chcesz być powiadamiany o odpowiedziach.

  •    Zabespieczenie antyspamowe, przepisz liczbę: 5 ->